Tyhjä

Yhteensä: 0,00 €

Yhteystiedot

JH Hammastuote Oy
Höyläämötie 7, 3 krs.
00380 Helsinki

Asiakaspalvelumme on avoinna ma-pe kello 8-16
Puh. +358 20 779 0380
Tilaukset voi tehdä myös sähköpostitse: info@hammastuote.fi

Jenna Sourander

Asiakaspalvelu ja tuotetiedustelut
(äitiyslomalla)
jenna.sourander@hammastuote.fi

Nina Julkunen

Taloushallinto
Puh. +358504277313
nina.julkunen@hammastuote.fi

Maiju Nissinen

Asiakaspalvelu ja tuotetiedustelut
Puh. +358449728858
maiju.nissinen@hammastuote.fi

Jani Heikkilä

Laitehankinnat/tarjouspyynnöt
Puh. +358400803906
jani.heikkila@hammastuote.fi

Stefan Bensky

Muut tarjouspyynnöt
Puh. +358405852007
stefan.bensky@hammastuote.fi

Kaisa Riipinen

Asiakaspalvelu ja tuotetiedustelut
Puh. +35820 779 0380
kaisa.riipinen@hammastuote.fi

Santeri Wallenius

Huoltoedustaja
Puh. +358207790381
santeri.wallenius@hammastuote.fi

Jussi Hakanen

Logistiikka ja verkkokauppa
Puh. +358505733552
jussi.hakanen@hammastuote.fi

Taina Nissinen

Länsi- ja Keski-Suomen aluemyynti
Puh. +358408334134
taina.nissinen@hammastuote.fi

Joni Karlsson

Huoltomies
Puh. +358207790381
huolto@hammastuote.fi

Arttu Lahtinen

CAD/CAM asiantuntija
+358 401629002
arttu.lahtinen@hammastuote.fi

Jarkko Aaltonen

Huoltomies
Puh. +358207790381
huolto@hammastuote.fi

Emmi Vehanen

Huoltokoordinaattori
+35820 779 0381
emmi.vehanen@hammastuote.fi