Tyhjä

Yhteensä: 0,00 €

Yhteystiedot

JH Hammastuote Oy
Höyläämötie 7, 3 krs.
00380 Helsinki

Asiakaspalvelumme on avoinna ma-pe kello 8-16
Puh. +358 20 779 0380
Tilaukset voi tehdä myös sähköpostitse: info@hammastuote.fi

Jenna Sourander

Asiakaspalvelu ja tuotetiedustelut
(äitiyslomalla)
jenna.sourander@hammastuote.fi

Marika Hanninen

Etelä-Suomen aluemyynti
Puh. +358404152257
marika.hanninen@hammastuote.fi

Maiju Järvinen

Asiakaspalvelu ja tuotetiedustelut
Puh. +358449728858
maiju.jarvinen@hammastuote.fi

Jani Heikkilä

Laitehankinnat/tarjouspyynnöt
Puh. +358400803906
jani.heikkila@hammastuote.fi

Stefan Bensky

Muut tarjouspyynnöt
Puh. +358405852007
stefan.bensky@hammastuote.fi

Olli Oksama

Taloushallinto (laskutus/reskontra)
Puh. +358405349986
olli.oksama@hammastuote.fi

Santeri Wallenius

Huoltoedustaja
Puh. +358400417601
santeri.wallenius@hammastuote.fi

Taina Nissinen

Länsi- ja Keski-Suomen aluemyynti
Puh. +358408334134
taina.nissinen@hammastuote.fi

Jussi Hakanen

Logistiikka ja verkkokauppa
Puh. +358505733552
jussi.hakanen@hammastuote.fi

Rinna Lankila

Itä-Suomen aluemyynti
Puh. +358405144417
rinna.lankila@hammastuote.fi

Eetu Mäkinen

Huoltokoordinaattori
Puh. +358407094454
eetu.makinen@hammastuote.fi

Arttu Lahtinen

CAD/CAM asiantuntija
Puh. +358401629002
arttu.lahtinen@hammastuote.fi